Στο υπουργείο ανάπτυξης βρεθηκε σήμερα ο πρόεδρος ΔΕΕΠ ΕΥΒΟΙΑΣ Κος Μάλλιος Παναγιώτης όπου και συνομίλησε με τον υπουργό Κο Αδωνι Σπυρ.Γεωργιάδη για θεματα του νομού αλλά και θέματα γενικής πολιτικής φύσεως .Δραστήριος ο Πρόεδρος δεν υπάρχει μέρα χωρίς ραντεβού και είναι παρών σε όλα τα προβλήματα του νομού !!!Στον υπουργό οπως φαινεται στη φωτό τον συνόδεψε η στενή συνεργάτης του υπουργού και υποψ. βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας στην Ευβοια Κα Κων/να Καραμπατσόλη .
![](https://evia-allright.gr/wp-content/uploads/2022/02/IMG-700076aee1904d5be14717cac276883f-V-1155x770.jpg)