Αντίθετα με κάποιους που προσπαθούν να μας πείσουν ότι ο Μπουροδήμος θα ειναι ξανά υποψήφιος βουλευτής του ΚΙΝΑΛ-ΠΑΣΟΚ ,δικές μας πληροφορίες αναφέρουν ότι ο “Αρχοντας του βουνού” ετοιμάζεται να ξανά διεκδικήσει τη θέση του δημάρχου στον δήμο ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ .Από οτι μαθαίνουμε εχει αρχίσει επαφές με παλιά του στελέχη αλλά και με ήδη εκλεγμένους από τους υπάρχοντες συνδυασμούς .Ήδη στον κάμπο άρχισαν οι τριγμοί μιας και ο Μπουροδήμος ήταν και ειναι πάντα υπολογίσιμη δύναμη στην περιοχή …..Ιδωμεν
![](https://evia-allright.gr/wp-content/uploads/2022/02/received_984373339102196.jpeg)