Οι παλαίμαχοι ποδοσφαιριστές Αναγέννησης Αφρατίου σας προσκαλούν στο φιλικό φιλανθρωπικό αγώνα με τους παλαίμαχους ποδοσφαιριστές της ΑΕΚ Αθηνών, την Κυριακή 11 Δεκεμβρίου στο γήπεδο Βασιλικού στις 16:30. Θα γίνει βράβευση παλαιμάχων ποδοσφαιριστών της ΑΕΚ που τίμησαν το ελληνικό ποδόσφαιρο.
Τα έσοδα του αγώνα θα διατεθούν στο φιλανθρωπικό ίδρυμα “Τάσος Γεωργιάδης” καθώς και στον συνάνθρωπο μας Δημήτρη Δέδε.
![](https://evia-allright.gr/wp-content/uploads/2023/12/ψβνφνσφ.jpg)